Care

How to properly foam hair color

15. února 2013 v 16:50 | Ellie♥


Toužíš po změně? Nebo už tě tvoje barva vlasů nudí? Ovšem ke kadeřníkovi se ti nechce nebo z finančních důvodů nemůžeš? Mám pro tebe pár tipů, jak si doma poradit aby byl výsledek perfektní.

Yoga: the path to your dream physique and inner harmony

8. února 2013 v 17:23 | Ellie♥


Magie bájné jógy Ti vyčaruje lehkost na těle i duši.
Mnoho lidí na celém světě se nejdřív snaží docílit své vysněné postavy, ale jakmile toho výsledku docílí, tak nezahálí a snaží si ji udržet. Perfektním způsobem na udržení psychické i fyzické rovnováhy těla je jóga, kterou doporučují a praktikují i celebrity a proto vypadají pořad tak krásně a mladě. Vytvoř si doma třeba svůj jogínský koutek a objevte lehkost bytí při cvičení.

How to make-up with problematic skin?

8. února 2013 v 16:53 | Ellie♥

Lisa Eldridge je kouzelnice a ukáže Ti, jak zamaskovat akné, žilky i rozšířené póry.

Jen málo žen má opravdu bezchybnou pleť a nemusí používat skoro žádné krytí nebo make-up. Měj však na paměti, že celátvoje tvář nepotřebuje absolutní krytí. Lisa má takovou filozofii: Nemusíš úplně maskovat svou tvář. Místo toho se soustřeď abys ji ukázala z co nejvíce procent, kterou pak ozdobíš ruměncem a hezky zvírazněnými kukadly. Tak odtáhneš pozornost od svých problémů.

4 home steam bath, which will eradicate unpleasant acne!

8. února 2013 v 16:30 | Ellie♥


Ošetřování pupínků může vyžadovat odbornou pomoc. Mám seznam parních lázní, které Ti v jejich léčbě dokonale pomůžou. Jestli dychtíš po čistých pórech a krásné zářivé pleti, najdi si svého pomocníka v přírodě a zamiluj se do bylinek!
 
 

Reklama